1. Home
  2. Блог
  3. Поїздка за кордон з інсуліновою помпою, CGM або Freestyle Libre

Поїздка за кордон з інсуліновою помпою, CGM або Freestyle Libre

Якщо ви лікуєте діабет за допомогою насоса помпи або використовуєте безперервний монітор глюкози (CGM) або Freestyle Libre, обов’язково зв’яжіться зі своєю авіакомпанією перед поїздкою, якщо можливо, зробіть це за кілька тижнів до вильоту.

Консультативний відділ охорони здоров’я Управління цивільної авіації рекомендує людям з діабетом завжди звертатися до авіакомпанії перед поїздкою, щоб обговорити медичні пристрої, які їм необхідно взяти на борт літака.

Деякі авіакомпанії вимагатимуть від вас повідомити їх про своє медичне обладнання перед польотом і заповнити додаткові документи. Якщо ви цього не зробите, у деяких випадках вам можуть не дозволити піднятися на борт літака з помпою, CGM.або Freestyle Libre.

Ви також повинні поговорити зі своїм лікарем. Якщо з будь-якої причини вам знадобиться зняти помпу, лікар може порекомендувати вам додаткове обладнання, як-от інсулінові ручки, і допоможе спланувати дози протягом вашої подорожі.

Обережність щодо інсулінових помп і CGM на борту літака пояснюється функцією бездротового зв’язку. Це може заважати системі зв’язку та навігації літака. Якщо ваша помпа або CGM не можуть працювати без бездротового сигналу, тоді вам, можливо, потрібно буде підготуватися до того, щоб зняти пристрій і лікувати діабет інсуліновою ручкою, поки ви перебуваєте в повітрі. Вам також потрібно буде перевірити рівень глюкози в крові вручну за допомогою стандартного глюкометра.