1. Home
  2. Блог
  3. Порадься з лікарем: Організуйте приймання ліків під час подорожей

Порадься з лікарем: Організуйте приймання ліків під час подорожей

Ваш лікар повинен мати шаблон подорожнього листа щодо діабету, який він може використати, щоб написати вам листа, у якому пояснюється, що у вас діабет, вказані ліки, які ви використовуєте, і все необхідне обладнання для лікування діабету. Це має включати інсулін та інші необхідні ліки, пристрої для введення інсуліну, голки, монітори рівня глюкози в крові, таблетки глюкози або тест-смужки для рідини.

Було б корисно, якби в листі було пояснено необхідність перевозити всі ліки та обладнання з собою в ручній поклажі та уникати їх зберігання у вашому багажі в багажному відсіку. Це пов’язано з тим, що можуть виникнуть проблеми, якщо зникне багаж або ваші ліки зіпсуються. Також було б корисно взяти з собою нещодавно виписаний рецепт. Екіпаж може вимагати передати ліки на зберігання під час польоту.

Візьміть удвічі більше медичних засобів, ніж зазвичай потрібно для лікування діабету на випадок, якщо вам, можливо, доведеться залишитися довше в країні, яку ви відвідуєте, ніж планувалося.

І якщо у вас позитивний результат тесту на коронавірус, вам, ймовірно, знадобиться лікування на місці, і ви залишатиметеся там, поки вам не стане краще.

Перед поїздкою дізнайтеся, де ви можете отримати запаси інсуліну в пункті призначення на випадок надзвичайної ситуації. Якщо під час поїздки  ваші звичайні ліки недоступні, вам можуть дати альтернативу, яка діє так само.