1. Home
  2. Блог
  3. Діабетична стопа: Пухирі 

Діабетична стопа: Пухирі 

Якщо у вас  цукровий діабет, є більша ймовірність розвитку певних проблем зі шкірою, як-от виникнення пухирів, що можуть з’являтися на стопах і ногах. Ви також можете спостерігати їх на руках і кистях, але це рідше. Їх іноді називають діабетичними пухирями, але на відміну від пухирів, які виникають після опіку, ці не болючі.  

titleImage

Причини появи пухирів

Наразі причина невідома, однак у людей з цукровим діабетом більше шансів отримати пухирі, якщо рівень цукру в крові високий. Ймовірність розвитку цих уражень збільшується у людей з нейропатією — пошкодженням нервів рук і ніг через ЦД. 

Чи потрібне лікування

Як правило, ці пухирі загоюються природним шляхом. Це може тривати до п’яти тижнів, і коли вони заживають, від них не залишається рубців. Уникайте самостійного проколювання пухирів. Якщо пухир достатньо великий і його потрібно осушити, вам слід поговорити зі своїм сімейним лікарем.

Обов’язково зверніться до лікаря, якщо ви помітили почервоніння шкіри навколо пухирів, він допоможе вам уникнути інфікування. 

Ви також можете поговорити зі своїм лікарем, щоб дізнатися, чи потрібно вам вжити додаткових заходів, щоб допомогти вам контролювати свій цукровий діабет .