1. Home
  2. Блог
  3. Як правильно перевірити чутливість ніг?

Як правильно перевірити чутливість ніг?

Існує спеціальний тест для перевірки чутливості стоп. Цей тест офіційно відомий як Ipswich Touch Test, який був розроблений Джеррі Рейманом та командою лікарні Ipswich і його використовують лікаріі та люди з цукровим діабетом у всьому світі.

titleImage

Ви можете зробити тест вдома, щоб перевірити чутливість ваших ніг. Чутливість – це один із способів, за допомогою якого  тіло попереджає вас про певні проблеми. 

Біль або пульсація вказує на те, що ви завдали собі шкоди. У випадку з ногами біль може виникати через опік, пухир, поріз, виразку або навіть проблеми з взуттям. Оскільки ви це відчуваєте, ви можете діяти швидко та отримати правильне лікування.

Чому варто виконати тест

Якщо у вас цукровий діабет і ви трохи втратили чутливість в ногах, можете не відчути, що постраждали. Це може призвести до серйозних інфекцій або виразок. У гіршому — до ампутації.

Можливо, ви знаєте, що у вас менше чутливості в деяких частинах ніг? У цьому випадку вам необхідно щодня оглядати свої стопи.

Як зробити тест

Це швидко і легко, всього пару хвилин. Але вам потрібен хтось, хто допоможе, хто торкнеться ваших пальців і запише результати. 

Покрокова інструкція для проходження тесту